www.zwartekat.nl - Verzamelpunt voor cabaret en stand-up comedy
nieuws  voorpagina | archief | volg ons via twitter.com/zwartekat Spotify Twitter Facebook

Persbericht

Voorronden Culture Comedy Award van start in Amsterdam, Arnhem en Eindhoven

21, 25 en 27 september vinden de voorronden van de Culture Comedy Award plaats in respectievelijk Eindhoven, Arnhem en Amsterdam. Deze drie avonden strijden 25 comedians om een plaats in de halve finales van 'dé stand-up comedy prijs van Nederland en België'.
Tijdens de voorronden heeft de comedian maximaal 10 minuten de tijd om de selectiecommissie te overtuigen van zijn/ haar kunnen, waarna 'Master of Ceremonies' William Sutton de microfoon weer ter hand neemt.

1 oktober maakt de selectiecommissie bekend wie er doorgaat en wie er afvalt. De 12 overgebleven halve finalisten wordt eerst een workshop aangeboden, waarna een try-out tournee volgt. 13 en 14 november vinden de halve finales plaats in het Posttheater in Arnhem. Een vakjury bepaalt deze dagen welke 6 talenten er doorgaan naar de spetterende finale op Zaterdag 15 november in het Posttheater waar uitgemaakt wordt wie zich de eerste winnaar van de Culture Comedy Award mag noemen. Ook het publiek heeft deze avond een stem en bepaalt wie de eerste winnaar van de publieksprijs wordt.

De Culture Comedy Award is dé stand-up comedy prijs van Nederland en België. Claudia de Breij als presentatrice van de finaledagen in het Posttheater, internationale topcomedians waaronder Leo Bassi uit Italië en een professionele vakjury maken het de meest prestigieuze prijs van Nederland en België.

Voor meer informatie: www.culturecomedy.nl

------
geplaatst op 22 sept 2003