www.zwartekat.nl - Verzamelpunt voor cabaret en stand-up comedy
nieuws  voorpagina | archief | volg ons via twitter.com/zwartekat Instagram Spotify Twitter Facebook Youtube
Nieuws

Laatste tv-optreden Aart Staartjes in ‘Jouw Stad, Ons Dorp’

Gisteren is het tweede seizoen gestart van de documentaireserie ‘Jouw stad, ons dorp’. In de eerste aflevering is de op 12 januari overleden Aart Staartjes te zien in zijn laatste tv-optreden.

In de serie ‘Jouw stad, ons dorp’ is te zien hoe twaalf gezinnen en koppels van huis en haard wisselen. Sommigen verhuizen tijdelijk van het dorp naar de stad, terwijl anderen de omgekeerde weg bewandelen. Hoe redt een voormalige Miss Nederland zich in een Gronings studentenhuis, en wat vinden een vader en zoon uit het Zeeuwse Biervliet ervan om in het leven van Rotterdamse glamourbabes te stappen?

In de eerste aflevering verhuist insectenkenner Bert uit Dronrijp, samen met zijn gezin, naar Amsterdam. Omgekeerd verblijven de Amsterdamse nachtvlinders Ricardo en Maryo een tijdje in het rustige Friesland. Daar ontmoeten ze Aart Staartjes, de bekendste inwoner van Dronrijp.

De uitzending is hier terug te kijken:
29 apr 2020

tip: Onny

Categorie: Op tv | Meer over:
Richard van Bilsen. Eindbaas Zwartekat.nl.