In een tijd waar alle theaters leeg staan brengt Micha Wertheim vanaf 10 februari zijn nieuwe interactieve online voorstelling ‘Niemand Anders’. Met zijn programma bezoekt hij theaters in Rotterdam, Leiden, Amsterdam, Groningen, Zwolle, Utrecht en Den Haag, maar het publiek blijft thuis.
De voorstelling wordt naar de huiskamers gebracht middels 3 laptops en 7 livestreams die synchroon lopen.
Vanwege een aantal interactieve elementen wordt bezoekers gevraagd om een webcam aan te zetten. De voorstelling kan worden gevolgd via desktops, laptops en tablets. Niet op een mobiele telefoon. Daarbij moeten deze apparaten dan wel beschikken over een Safari-, Chrome- of Edge-internetbrowser.
Kaarten zijn verkrijgbaar via onderstaande link. Voor mensen die door de coronacrisis financieel getroffen zijn is er een coronakorting beschikbaar.
–guts.events
Overzicht voorstellingen
10 februari in lege Oude Luxor in Rotterdam (première)
13 februari in lege Leidse Schouwburg in Leiden
17 februari in lege Kleine Komedie in Amsterdam
19 februari in lege Stadsschouwburg Groningen
23 februari in lege Theater de Spiegel in Zwolle
24 februari in lege Stadsschouwbrug Utrecht
27 februari in lege Koninklijke Schouwburg in Den Haag
De voorstellingen beginnen om steeds 21.00 uur, inloggen kan vanaf 20.40 uur. Het einde varieert per avond, maar ligt rond 22.15 uur.
foto: Gijsbert van der Wal