Bolder en Plante

Laatste nieuws
al het nieuws over Bolder en Plante

Aanvullende informatie

Biografie

Audrey Bolder en Victorine Plante studeerden af aan de acteursopleiding van de Hogeschool voor de Kunsten te Utrecht. Zij stonden in verschillende schoolprodukties, onder regie van o.a. Porgy Franssen en Paul Feld. Met hun eerste programma Wannabe behaalde het duo in 1998 de finale van het Leids Cabaret Festival.

Uit het juryrapport: "Het duo Bolder & Plante weet op een zeer aanstekelijke manier clowneske slapstick te combineren met slim dansant theater. Het is opvallend hoe 'vrij' het tweetal zich op het toneel beweegt, gekoppeld aan een enorme dosis energie en durf. Bovendien is het in alle opzichten een echt duo, getuige de scherpe timing en de geroutineerde manier waarop de dames op elkaar inspelen. Daar komt bij dat het duo een enorm 'speelplezier' uitstraalt dat de performance iets onweerstaanbaars meegeeft."

Na het festival worden ze opgenomen in de stal van Harry Kies Theaterprodukties. Na drie avondvullende programma's besluit het duo in 2005 om ermee te stoppen.

Voorstellingen

TitelProducentPremièreTypeRolFestivalnaam
uitvoerend
WannabeBolder en Plante10-02-1998cabaretuitvoerendLeids Cabaret Festival
WannabeBolder en Plante05-11-1999cabaretuitvoerend
Bigger, Better, Bolder & PlanteBolder en Plante09-01-2002cabaretuitvoerend
SMACK!Bolder en Plante03-04-2003cabaretuitvoerend

 

Over de voorstellingen database

Deze database bevat informatie over 12030 cabaretgerelateerde voorstellingen ("primaire voorstellingen"). Andere genres (3067 "secundaire voorstellingen") komen aan bod als er een cabaretier in meespeelt. Daarnaast kan je zoeken op medewerkers van deze voorstellingen.

Versie: 2.5

De functionaliteit is nog in ontwikkeling.
Fouten gevonden? iets raars gezien? Mis je informatie of functionaliteit die je graag zou zien? Laat het me weten!