‘Als je niet weet waar je vandaan komt, hoe kun je dan weten wie je bent?’ Onder de titel ‘Opdat ik niet vergeet’ keert Marc-Marie Huijbregts terug in het theater. De try-outs beginnen vanaf half september.
–www.marc-marie.nl
In de maanden april, mei en juni wordt door Veldhuis en Kemper een beperkt aantal popzalen in Nederland aangedaan met het concert ‘Live & Kikke’ . Begeleid door een eigen band worden Den Haag, Haarlem, Eindhoven, Zoetermeer, Tilburg en Groningen aangedaan. Naast de bekende en minder bekende nummers zijn voor het eerst nieuwe liedjes te horen van het derde album dat later dit jaar verschijnt.
Ook in het theater zijn de heren binnenkort weer te vinden met het programma ‘Tijd heelt alle Zonden’. De allereerste try-outs zullen plaats vinden in het Betty Asfalt Complex in de periode van 20 juni tot en met 1 juli. Deze try-outs hebben het karakter van inlees-voorstellingen.
–www.veldhuisenkemper.nl
Op de fansite wordt je bestookt met acties en prijsvragen. Ditmaal kan je kaarten winnen voor het optreden in Den Haag.
–www.veldhuisenkemper.net
tips: Pauline, Peggy



