nieuws  voorpagina archief Youtube Spotify Instagram Facebook Mastodon Bluesky
Nieuws

5 jaar Luxor Theater

Paul van Vliet heeft maandag de nieuwe aankleding van het Luxor Theater in Rotterdam onthuld. Levensgrote foto’s van de cabaretier en dertien van zijn collega’s sieren voortaan de wanden van het theater. De kleurenbeelden van onder anderen Freek de Jonge, Karin Bloemen, Acda & de Munnik, Tineke Schouten en Herman van Veen zijn gemaakt ter ere van het vijfjarig jubileum van het nieuwe Luxor Theater.

Na de onthulling volgde vanavond een jubileumshow samengesteld door Mini & Maxi. Het Rotterdamse theater heeft Karel de Rooij (Mini) en Peter de Jong (Maxi) had gevraagd om met hun favoriete artiesten een jubileumshow te bedenken.

Van Vliet voelt zich inmiddels helemaal thuis in het nieuwe Luxor, maar opende de fototentoonstelling ‘een beetje met het oude Luxor gevoel’. ‘Want ik heb nergens zo veel gewerkt en geleefd als in het oude Luxor.’
–www.luxortheater.nl
Hetgeen best een beetje lullig is voor Theater PePijn, ZK; bron: ANP

Categorie: Divers | Meer over: , , , , , , , , , , ,
Richard van Bilsen. Maker Zwartekat.nl.