nieuws  voorpagina archief Youtube Spotify Instagram Facebook Mastodon Bluesky
Nieuws

Expositie Hella en Freek de Jonge

Galerie De Meerse exposeert de beeldende kunst van Hella en Freek de Jonge, in een tentoonstelling die zij zelf samenstelden. De expositie omvat voorts 11 fraaie foto’s van decors die voor theatershows van Freek zijn vervaardigd. Ook wordt een fotoserie van kostuums voor Freek getoond en is een bijzonder theaterkostuum te bewonderen. Tenslotte worden enkele bijzondere beelden van Hella getoond van prachtig vormgegeven wezens die het midden houden tussen mensen en sprookjesfiguren.

Al vele jaren werken Hella en Freek de Jonge samen voor de theatervoorstellingen van Freek. Nu tonen zij voor het eerst een serie van tien keramische mozaieken. Uit rest- en afvalmateriaal creĆ«erden Hella en Freek grote kleurige tableaus met een afmeting van een meter bij een meter. De achtergrond van elk werk volgt telkens een gelijk patroon, terwijl op de voorgrond thema’s als beknelling en ontsnapping centraal staan.

De tentoonstelling wordt op dinsdag 4 september om 16.00 uur feestelijk geopend. De muzikale omlijsting zal verzorgd worden door Robert Jan Stips en Cok van Vuuren, vaste begeleiders van Freek de Jonge. Daarna is de expositie nog t/m 30 september te bezoeken. Voor meer informatie:
–www.galeriedemeerse.nl
tip: Peter

Categorie: Divers | Meer over: , ,
Richard van Bilsen. Maker Zwartekat.nl.