Het Bureau Promotie Podiumkunsten (BPP) heeft een open brief aan de leden van de VSCD. BPP roept hen op om bij de Algemene Ledenvergadering van de VSCD op 16 november a.s. zich in te zetten voor behoud van BPP als zelfstandige sectorbrede marketingorganisatie.
Het BPP is een zelfstandige marketingorganisatie die onder meer voor de VSCD jaarlijks de uitreiking van de VSCD Cabaretprijzen verzorgt.
In de brief stelt BPP dat de Stichting Promotie Theater- en Concertbezoek (SPTC) een verschil van inzicht over de financiering van de Theater&Concertkaart ter vervanging van de Theater&Concertbon gebruikt als reden om het vertrouwen in de directeur / bestuurder van BPP op te zeggen. De werkelijke reden zou zijn dat SPTC de marketingorganisatie weer wil toe eigenen.
–Open brief van de raad van toezicht van bpp aan de leden van de vscd
Meer weten? Zie ons eerdere bericht:
–Ruzie over BPP (2)



