Dit keer recensies voor Steven Goegebeur, De Partizanen, Mylou Frencken, Zondag met Lubach, Comedy Club Katendrecht en Henry van Loon. Verder interviews met Theo Maassen, Mylou Frencken en Cameretten-finalisten Emiel van der Logt en Kiki Schippers.
Recensie: Steven Goegebeur met ‘Man van de wereld’ in De Standaard: “Op reis naar eigen huis” ★★★★
–29 nov 2014 (blendle)
Recensie: De Partizanen in De Volkskrant: “Brute stemmingswisselingen en lovenswaardige clichésituaties” ★★★
–29 nov 2014
Recensie De Partizanen in Theaterkrant: “Het betere onzin-op-een-stokkie-werk” ★★★
–28 nov 2014
Interview Theo Maassen in de Volkskrant: “Dit is mijn laatste interview”.
–28 nov 2014
Interview met Cameretten-finalist Emiel van der Logt in BN De Stem: “Emiel van der Logt gaat voor de lach”.
–28 nov 2014 (blendle)
Interview met Cameretten-finaliste Kiki Schippers in het Brabants Dagblad: “Ik ben ook maar een jonge hond met grote dromen”.
–17 nov 2014 (blendle)
Recensie: Mylou Frencken met De Rouwrevue in de Volkskrant: “Een goede balans tussen ernst en relativering” ★★★
–28 nov 2014
Recensie Mylou Frencken met De Rouwrevue in Theaterkrant: “Een bijna perfecte mix van lach en traan” ★★★★
–27 nov 2014
Interview met Mylou Frencken in de Volkskrant: “Cursus nabestaan”
–25 nov 2014
Trouw over Zondag met Lubach en Comedy Club Katendrecht.
–26 nov 2014 (blendle)
Recensie: Henry van Loon met ‘Sluimer’ in NRC: “Boeiend experiment met schijn en wezen van Henry van Loon” ★★★
–25 nov 2014 (blendle)
Blendle is een website waar tegen geringe bedragen artikels uit kranten en tijdschriften kunnen worden gekocht. Met regelmaat deelt de Zwartekat-redactie columns en artikels met en van cabaretiers en comedians.
–Zwartekat op Blendle
Daarnaast verwijzen we ook naar gratis beschikbare artikels. Er staat vermeld wanneer het een Blendle-artikel betreft.



