Vanaf 17 oktober begint op de Vlaamse zender VIER het nieuwe seizoen van De Slimste Mens ter Wereld.
Philippe Geubels is, net zoals in de afgelopen jaren, op post als vast jurylid. Nieuw bij de ploeg van vaste juryleden is Marc-Marie Huijbregts, die in 2014 nog deelnemer was in de quiz. Voorwaarde voor Huijbregts was wel dat hij onvoorbereid in het jurystoeltje mocht plaatsnemen: hij zal al zijn grappige opmerkingen dus improviseren.
Vorig jaar maakte VIER reclame voor het nieuwe seizoen van De Slimste Mens met het lied “Wie of of wat (wordt de slimste mens)?”. Dit jaar koos de zender voor een heuse mini-sitcom.
Hierin zullen presentator Erik van Looy en alle vaste juryleden (Philippe Geubels, Marc-Marie Huijbregts, Jeroom, Herman Brusselmans en Maaike Cafmeyer) een rol spelen. Deze mini-sitcom speelt zich af in de vroege jaren ’90, in het huis waar vader Erik samen met zijn kinderen Maaike en Philippe woont, alsook opa Jeroom. Dochter Maaike is een jongensmagneet en heeft deze keer Marco-Mariano aan de haak geslagen. En natuurlijk is er nog Herman, de licht humeurige buurman die af en toe last heeft van zijn buren. De drie korte aflevering zullen online te bekijken zijn op de website van VIER en dit op donderdag 22, maandag 26 en donderdag 29 september.
De trailer voor de mini-sitcom is te bekijken op de site van VIER.
–www.vier.be



