Na het succes van de Jacques Brel hommage in mei in Vorst Nationaal (Brussel), zal ‘Je m’appelle Jacques Brel’ dit najaar ook te zien zijn in Gent en Antwerpen.
40 jaar na zijn dood brengen Brel-vertolker Filip Jordens en regisseur Dirk Decloedt hulde aan de Brusselse zanger, componist en tekstschrijver en dit met een groots opgezet multi-media spektakel, met authentieke foto- en videobeelden van Brel. Jordens wordt in deze hommage bijgestaan door zijn eigen muzikanten en Brussels Philharmonic Orchestra onder leiding van dirigent David Navarro Turres.
Op 12 oktober is ‘Je m’appelle Jacques Brel’ te zien in de Capitole in Gent, op 14 oktober in de Koningin Elisabethzaal Antwerpen.
Meer info en tickets:
–www.musichall.be
Jacques Brel overleed in 1978 aan longkanker, slechts 49 jaar oud. Bekende liedjes van hem zijn o.a. Ne me quitte pas, Marieken, Mijn vlakke land en Amsterdam.



