https://www.facebook.com/boeva.william/videos/1988102357889934/
William Boeva gaat samen met de Nederlandse Twitch-streamer Mathia Koolhout voor de online gaming site Twitch.tv de talkshow Ragequit presenteren. De eerste aflevering werd gisteren online uitgezonden.
–aflevering 1, 18 juli 2018
De Amerikaanse streamingwebsite Twitch is al jaren populair bij fans van games. Vele mensen kijken naar andere mensen die videogames spelen en hier springt Twitch, het videonetwerk dat sinds 2014 eigendom is van Amazon, handig op in en ze trekken meer dan 15 miljoen kijkers per dag, mede dankzij het enorme succes van het spel Fortnite.
Boeva probeert al een paar jaar gaming op een positieve manier in de media brengen. Aan De Standaard verklaart hij dat hij aanvankelijk gewoon zelf wilde streamen, maar 4Entertainment, een organisator van gaming-events, stelde een talkshow, waarvan 10 afleveringen gepland zijn, voor. In iedere aflevering nodigt Boeva een gast uit, met wie hij praat en gamet.
Later deze zomer begint Boeva ook een persoonlijk kanaal op Twitch, waarbij hij games zal spelen zoals Fortnite en Counterstrike en iedereen kan meespelen
Ragequit is elke woensdag om 16 uur op Twitch.tv te zien (en nadien terug te kijken).
–www.twitch.tv/ragequit



