‘In de media’: Zwartekat duikt de bladen in.
Dit keer: interviews met Gunter Lamoot, Karin Bloemen, Anuar, Tim Fransen, Rundfunk, Lisa Ostermann, Vincent Bijlo, Dena Vahdani, Adriaan Van den Hoof, Wart Kamps, Bianca Krijgsman, Dick Zijp, Jan Jaap van der Wal, Lukas Lelie, Nilgün Yerli.
Gunter Lamoot in De Morgen: “Ik vind het nog steeds gemakkelijker om een paar honderd man bezig te houden dan één-op-één met iemand te spreken”
–28 feb 2023
Karin Bloemen in Het Parool: “Karin Bloemen, 40 jaar in het vak: ‘Jonge mensen helpen te shinen, ik blijf het doen tot ik in mijn kissie zijg’”
–27 feb 2023
Anuar over de Ramadan conference in het AD: “Comedy in de vierde versnelling met Anuar, Jörgen, Fuad en Mouna; ‘Eindelijk een vrouw. Ben ik blij mee’”
–26 feb 2023
Tim Fransen, Rundfunk, Lisa Ostermann in de Volkskrant: “De laatste de beste? Hoe het is om een theatervoorstelling voor het laatst te spelen”
–26 feb 2023
Vincent Bijlo in Trouw: “En dat zijn dan mensen die mij ‘beperkt’ noemen”
–27 feb 2023
Dena Vahdani in De Standaard: “Ik vloek in het Frans, ben serieus in het Nederlands en knuffel in het Farsi”
–25 feb 2023
Adriaan Van den Hoof bij HLN: “Adriaan Van den Hoof spreekt voor het eerst sinds beschuldigingen: “Kan niet ontkennen dat ik vrienden ben kwijtgeraakt””
–25 feb 2023
Wart Kamps in de Volkskrant: “‘De weg naar de première en naar een goede voorstelling maken, die is me wel tegengevallen’”
–23 feb 2023
Gunter Lamoot in KW: “Gunter Lamoot staat na acht jaar weer op de planken: “Ik heb efkes diep gezeten””
–23 feb 2023
Wart Kamps in NRC: “Cabaretier Wart Kamps op tournee: pech, pijn en protesten”
–22 feb 2023
Bianca Krijgsman bij Margriet: “Naarmate ik ouder word, merk ik dat ik steeds beter ben in het tot tien tellen voordat ik reageer”
–22 feb 2023
Wart Kamps in Het Parool: “Cabaretier Wart Kamps worstelt met zijn ongemakkelijkheid: ‘Dit lichaam heeft me ook veel gebracht’”
–21 feb 2023
Dick Zijp in Trouw: “Hoe ver kun je gaan met humor?”
–20 feb 2023
Jan Jaap van der Wal in De Morgen: “Ik lag in foetushouding op de redactievloer te bibberen tot het voorbij was”
–19 feb 2023
Lukas Lelie in De Morgen: “Ik ben gestopt met bodemloos te eten”
–19 feb 2023
Nilgün Yerli in AD: “Ik heb zin om mijn plek te heroveren”
–18 feb 2023