nieuws  voorpagina archief Youtube Spotify Instagram Facebook Mastodon Bluesky
Nieuws

Chateau Promenade vanaf 30 maart te zien

“Na een aantal jaren afwezigheid keert Diederik Ebbinge terug op tv met Promenade. Niet vanuit de oude, vertrouwde studio, maar vanuit zijn schilderachtige Noord-Franse chateau, waar hij drie bijzondere vaste gasten zes weken lang zal ontvangen. Onder het genot van een goed glas en heerlijk Frans eten wil hij hen graag beter leren kennen door middel van goede en soms best emotionele gesprekken. Ook worden de vaste gasten flink op de proef gesteld met enkele loodzware beproevingen. Maar pas op, in Chateau Promenade is niets wat het lijkt.

Chateau Promenade is een programma op het snijvlak van Casa di Beau en Villa Felderhof, met een knipoog naar Expeditie Robinson, Bed & Breakfast, Vandaag Inside, Heel Holland Bakt, Gort over de Grens, het Familiediner en The Soprano’s, maar is zeker ook schatplichtig aan iconische programma’s als De Verraders, Het Verhaal van, Chansons!, Ik Vertrek, de Geknipte Gast, Boerderij Van Dorst, Moordspel en Wie is de Mol? “Maar dan zonder bondjes!”, vult Diederik Ebbinge aan.”

De zesdelige satirische serie Chateau Promenade is vanaf zondag 30 maart wekelijks te zien rond 21.10 uur bij de NTR op NPO 3 en vanaf 30 maart in zijn geheel te streamen op NPO Start.

Promenade werd in 2019 voor het eerst uitgezonden. Samen met Eva Crutzen, Ton Kas en Eva Crutzen presenteerde Ebbinge een pastische op de Nederlandse mediawereld. Daarop volgden de series ‘Zomerpromenade’ en ‘Gewoon Promenade’. Eind december 2021 werd afscheid genomen met ‘Promenade Awards Gala’, maar al snel hadden de makers daar spijt van. Nu komt er dus alsnog een nieuwe serie. Ebbinge keert terug, maar het is nog onduidelijk of de andere vaste spelers dat ook zijn.

foto: NTR

Categorie: Op tv | Meer over: , , , ,
Richard van Bilsen. Maker Zwartekat.nl.