Op 28 maart speelt Nilgün Yerli de derniere van haar voorstelling ‘Later als ik dood ben’ in Cultureel Café Bachus in Aalsmeer.
“Er is heel veel later in ons leven. Dat begint al in je kindertijd: `Dat begrijp je later wel.’ Of: `Later als je groot bent zul je er vast anders over denken.’ Maar ook aan al dat later komt een einde, maar aan dat einde moet je helemaal niet denken. Daarvoor heb je je handen veel te vol aan al het later waarin je terecht bent gekomen. Maar wat is van belang en wat niet? Hoe maak je het absurde minder absurd? Of moet je het absurde juist nog absurder maken om het leven avontuurlijk te houden? Nilgün Yerli onderzoekt dat alle op volle kracht en met hart & ziel, altijd verbaasd en op zoek naar de lach, want als je het hebt over `Later als ik dood ben’ kun je die woorden alleen maar lachend uitspreken.
Nilgün Yerli is een Nederlandse schrijfster en cabaretière en programmamaker. Ze werd geboren in Turkije. Op haar 10e kwam ze naar Nederland, aanvankelijk woonde ze in Heerenveen in Friesland, later woonde ze in Amsterdam. In haar leven is ze geëmigreerd naar Istanbul, New York en Londen, maar nergens voelt ze zich zo thuis als in Amsterdam. Met andere woorden, Nilgun Yerli is weer terug in Nederland, in het theater en vooral bij haar zelf.”
Voor meer info en kaarten:
–kunstencultuuraalsmeer.nl



