nieuws  voorpagina archief Youtube Spotify Instagram Facebook Mastodon Bluesky
Nieuws

Francesco De Carlo naar Nederland en België

Francesco De Carlo komt naar Nederland: op 7 oktober staat hij in Boom Chicago Amsterdam. Op 22 oktober staat hij in La Madeleine in Brussel.

De Carlo, tv-presentator, schrijver en radiopresentator, is een van de meest gevestigde stand-upcomedians van Italië en de eerste Italiaanse komiek die internationaal in het Engels op tournee ging. Zijn Netflix-special van een uur, Cose Di Questo Mondo, is in 190 landen te bekijken, en hij heeft talrijke programma’s gepresenteerd voor grote zenders, waaronder Rai, Sky en Comedy Central.

In 2025 speelde hij de hoofdrol in de primetime-serie ‘In & Out – Niente di serio’ op TV8 en ging hij op zijn eerste Amerikaanse tournee, Live in America. Hij sprak de stem in van Mr. Shark in de The Bad Guys-films van DreamWorks en is de auteur van ‘La mia Brexit’ (Bompiani), een boek over zijn ervaringen in het Verenigd Koninkrijk. Francesco heeft in 17 landen gewerkt en opgetreden op grote comedyfestivals in Edinburgh, Johannesburg en Montreal. Hij treedt regelmatig op in de legendarische Comedy Cellar in New York en heeft het voorprogramma verzorgd voor Matteo Lane in Carnegie Hall en Radio City Music Hall, evenals in grote theaters in heel Europa en de VS. Zijn Italiaanse tournee uit 2025, de Mortacci Tour, zorgde voor uitverkochte zalen in het hele land en trok bijna 40.000 bezoekers.

De kaartverkoop is inmiddels van start gegaan.
–tickets Nederland
–tickets België

Categorie: International | Meer over: ,
Over Flappie
Ik heb kerstavond 1961 helaas niet gehaald...