Droom je ervan om op een podium te staan en mensen aan het lachen te brengen? Dan is de gloednieuwe opleiding Comedy bij Academie Schoten, Antwerpen, (BE) echt iets voor jou.
In het nieuwe schooljaar kan je hier terecht voor een unieke opleiding voor volwassenen onder leiding van stand-up comedian Bas Birker. In deze opleiding leer je hoe je humor kunt halen uit je eigen leven, uit frustraties, uit dromen en alledaagse situaties. Je ontdekt je eigen stijl en timing, experimenteert met verschillende technieken en bouwt stap voor stap aan een sterke set.
Of je nu een geboren verhalenverteller bent of altijd al die grappenmaker in jezelf een podium wilde geven, deze opleiding helpt je om je comedy vaardigheden naar een hoger niveau te tillen.
Meer info en inschrijvingen:
–www.schoten.be



