www.zwartekat.nl - Verzamelpunt voor cabaret en stand-up comedy

Speellijsten 2019/2020

Klik hier voor shows seizoen 2018-2019

Beschikbare speellijsten: 28

Klik hier voor shows van vandaag

Thomas Acda   Motel (reprise)
     
Alex Agnew (B)   Be Careful What You Wish For (reprise)
     
Ali B   Koorts
     
Najib Amhali   Waar was ik?
     
Kees van Amstel   Een bang jongetje dat hele enge dingen doet (reprise)
     
Amsterdams Kleinkunst Festival   AKF Sonneveldprijs 2020
     
Amsterdams Kleinkunst Festival   Finalistentour AKF Sonneveldprijs 2019
     
Amsterdams Kleinkunst Festival   Avond van de kleinkunst
     
Amsterdams Studenten Cabaret Festival   Editie 2019 finalistentour
     
Amsterdams Studenten Cabaret Festival   Editie 2020
     
Andermans Veren Live  
     
De Andersons  
     
Anne & Lisa   Weltschmerz (reprise)
     
Anuar   Nieuw programma
     
Daniël Arends   Meer van hetzelfde (deel 1) (reprise)
     
Arie en Silvester  
     
Oscar Arnold  
     
Ashton Brothers  
     
Ashton Brothers   Ashtonia 2019
     
Jandino Asporaat  
     
Nathalie Baartman   Breek (reprise)
     
Badaboom   On Tour
     
Badaboom   Open podium
     
Walter Baele (B)  
     
Nele Bauwens (B)  
     
Renee van Bavel   Nieuw programma
     
Maarten van den Berg  
     
Beperkt houdbaar   De premiere
     
Marjan Berk, Jelke Smit  
     
Jan Beuving   Rotatie (reprise)
     
BIES   Het try-out podium van Amsterdam
     
Janneke de Bijl   Zonder zin kan het ook
     
Vincent Bijlo  
     
Bas Birker  
     
Begijn Le Bleu (B)  
     
Karin Bloemen   Souvenirs (reprise)
     
Margriet Bolding  
     
William Boeva (B)  
     
Boom Chicago  
     
Stef Bos   Ruimte
     
Stef Bos   Tijd
     
Arnout Van den Bossche (B)   Burn-out voor beginners (reprise)
     
Bourgondische Belgen (B)  
     
Clifton Braam  
     
Sjaak Bral   Vaarwel 2019 (oudejaarsconference)
     
Sjaak Bral  
     
Claudia de Breij   Oudejaarsconference 2019
     
Karin Bruers   Love is wonderful
     
Steven Brunswijk  
     
Bruun en Jan (Bruun Kuijt en Jan Elbertse)  
     
Max van den Burg   Paasbest (reprise)
     
Cabarestafette   Cabarestafette
     
Cabaretpoel   Vier keer leuk
     
Cabaretteketet   Cabaretteketet
     
Cameretten   54e editie - selecties
     
Cameretten   54e editie
     
Cameretten   Finaletournee 2019-2020
     
Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte (B)  
     
Club Haug   Line-up shows
     
Club Haug   New Talent shows (NL/UK)
     
Comedy in de Brouwerij   Maandelijks comedy podium
     
Comedy Parade   Comedy night
     
Comedyhuis   Open Mic
     
Comedyhuis   Showcase
     
Comedytrain   Toomler
     
Comedytrain   Toomler late night
     
Comedytrain   On tour
     
Comedytrain International Summer Festival   week 1
   
Comedytrain International Summer Festival   week 2
   
Comedytrain International Summer Festival   week 3
   
Comedytrain International Summer Festival   week 4
   
Comedytrain International Summer Festival   week 5
   
Comedytrain International Summer Festival   week 6
   
Comedytunes Comedynights   Comedynight
   
Raf Coppens (B)  
     
Paulien Cornelisse   Om mij moverende redenen (reprise)
     
Gerard Cox   De grote grijze belofte
     
Eva Crutzen  
     
Wim Daniels   De wondere wereld van taal
     
Erhan Demirci (B)  
     
Jens Dendoncker (B)  
     
Deng Boy Fu a Birti  
     
Wouter Deprez (B)  
     
Wouter Deprez (B)  
     
Pieter Derks   Voor wat het waard is (reprise)
     
Jeron Dewulf (B)  
     
Koen Dewulf (B)  
     
Lenette van Dongen   Paradijskleier (reprise)
     
Lonneke Dort   Na de lieve vrede
     
Maarten Ebbers  
     
Echt gebeurd onderweg   presentatie: Micha Wertheim, Paulien Cornelisse
     
Yvonne van den Eerenbeemt  
     
Aron Elstak  
     
Enge Buren  
     
Frank Van Erum en Pieter Bamps  
     
Victor Luis van Es  
     
Peter van Ewijk (Lankmoed)  
     
Samir Fighil   Feniks
     
Fabian Franciscus   Vlafeest (reprise)
     
Fabian Franciscus   Kleine wereld
     
Tim Fransen   Nieuw programma
     
De Fransse Eijkel  
     
Mylou Frencken, Dorine Wiersma   Waagstukken
     
Mylou Frencken, Pieter Tiddens  
     
Fresku   Voordat het te laat is (reprise)
     
De Frivole Framboos (B)  
     
Bert Gabriëls (B)   Oudejaarsconference
     
Steven Gabriëls (B)  
     
David Galle  
     
De Gestampte Meisjes   F*ke it
     
Philippe Geubels (B)  
     
Gili (B)  
     
Ronald Goedemondt  
     
Steven Goegebeur (B)  
     
Steven Goegebeur (B)  
     
Johan Goossens  
     
Nele Goossens  
     
Marjolein de Graaff  
     
Edson da Graca  
     
Griffioen De Stoep Cabaret Festival   editie 2020
     
Richard Groenendijk  
     
Groninger Studenten Cabaret Festival   33e editie
     
Groninger Studenten Cabaret Festival   finalistentour 2019/2020
     
Het Groot Niet Te Vermijden   The Last Waltz
     
Angela Groothuizen   Lueke binge
     
Grote Harry Bannink podcast  
     
Emilio Guzman  
     
Javier Guzman   Guzmán
     
Paul Haenen   Dolman brengt warmte en Gremdaat wijst de weg
     
Hakken in het zand   Compromisloos cabaret (try-out podium)
     
Otto-Jan Ham (B)  
     
Han Solo (B)  
     
Fuad Hassen  
     
Marcel Harteveld   Weet ik veel
     
Tim Hartog   Schadevrije jaren
     
Peter Heerschop   De minister van enthousiasme (reprise)
     
Youp van 't Hek   Met de kennis van nu (reprise)
     
Herman in een bakje Geitenkwark   In concert
     
Maurice Hermans e.a.   Altijd zal ik van je blijven houden (reprise)
     
Arno van der Heyden  
     
Dries Heyneman (B)  
     
Marc de Hond   Voortschrijdend inzicht
     
Adriaan Van den Hoof (B)  
     
Marc-Marie Huijbregts  
     
HUN   Alles is wel
     
Piv Huvluv (B)  
     
Joost van Hyfte (B)  
     
Onno Innemee, Liliane de Graaf  
     
Janneke Jager  
     
Dolf Jansen   Bijna - Oudejaars 2019
     
Harrie Jekkers   Achter de duinen
     
Harrie Jekkers, Klein Orkest  
     
Freek de Jonge   De suppoost (reprise)
     
Joosen en De Jager   Zwolle aan zee
     
Anne Marie Jung  
     
Brigitte Kaandorp   Eh... (reprise)
     
Kamagurka (B)  
     
Kamagurka & Herr Seele (B)  
     
Martijn Kardol   Welkom
     
Stefano Keizers   Sorry baby
     
Lien Van de Kelder, Peter De Smet, Wouter Berlaen (B)  
     
Thijs Kemperink  
     
Ann Helena Kenis (B)  
     
Kamal Kharmach (B)  
     
Marlon Kicken  
     
De Alex Klaasen Revue   Showponies 2
     
Arjan Kleton   Met de fles groot gebracht
     
Kommil Foo (B)   Oogst (reprise)
     
Howard Komproe   Life on stage (reprise)
     
Martijn Koning   Oudejaarsconference 2019
     
Martijn Koning   Koning van de toekomst
     
Koningstheateracademie  
     
Madelijne Kool  
     
Marjolijn van Kooten   Ongestoord
     
Kasper van Kooten   Speeltijd
     
Louise Korthals   Alles is er (reprise)
     
Sara Kroos   Verte
     
Bert Kruismans (B)  
     
Bert Kruismans (B)  
     
Kasper van der Laan   1 kilo
     
Van der Laan en Woe  
     
Christel de Laat  
     
Trudy Labij en Frans Mulder  
     
Tom Lash   Onder voorbehoud (reprise)
     
Latif  
     
Patrick Laureij   Nederlands Hoop (reprise)
     
Lebbis   De ervaring: bovengrens II
     
Jeroen Leenders (B)   De Jeroen Leenders Experience
     
Paul de Leeuw  
     
Leids Cabaret Festival   42e editie
     
Leids Cabaret Festival   Finalistentour 2020
     
Sven De Leijer  
     
Lukas Lelie (B)  
     
Dianne Liesker, Ellen Dikker, Hanneke Drenth   't Is hier geen hotel
     
Emiel van der Logt  
     
Henry van Loon   Onze Henry (reprise)
     
Marco Lopes  
     
Arjen Lubach  
     
Maartje & Kine   Hoge noot
     
Theo Maassen   Situatie gewijzigd
     
Steven Mahieu (B)  
     
Veerle Malschaert (B)  
     
Eva van Manen  
     
Andre Manuel   DREEJKLEZOEW (reprise)
     
Andre Manuel, Nathalie Baartman, Thijs Kemperink e.a.  
     
Maaike Martens  
     
Jetty Mathurin   Nieuwe voorstelling
     
Matroesjka   Brainwash (reprise)
     
Thijs van de Meeberg   Kom nou maar gewoon (reprise)
     
Meisjes met de wijsjes  
     
Jeroen van Merwijk   Was volgend jaar maar vast voorbij
     
Stijn Meuris  
     
Rene van Meurs   Hunkert
     
Middelbare Meiden  
     
Farbod Moghaddam   Vers van de pers
     
Wouter Monden  
     
Murth Mossel   Nieuw programma
     
Youssef el Moussaoui (B)  
     
Erik van Muiswinkel   Buig allen mee voor Drs P
     
Funda Mujde  
     
Paul de Munnik  
     
Jochem Myjer   Adem in, adem uit (reprise)
     
Nabil   Monopoly (reprise)
     
Patrick Nederkoorn   Ik betreur de ophef (reprise)
     
Patrick Nederkoorn, Jan Beuving  
     
Anne Neuteboom   Kijk haar gaan (reprise)
     
Niet Schieten   25 jaar lust en leed
     
Het Nieuwe Lied   Samen solo
     
Het Nieuwe Lied   Nieuwjaarsconcert
     
Astrid Nijgh, Lennaert Maes, Stoomboot  
     
Theo Nijland   En de rest is onzin (reprise)
     
Flip Noorman  
     
Soe Nsuki (B)  
     
OldenHermanns   Unsexed (reprise)
     
Op Sterk Water   In space
     
Open B.A.C.   wekelijks open podium
     
Sander van Opzeeland   Het beste van allemaal
     
Jochen Otten  
     
Frank van Pamelen, Jan J. Pieterse, John Schleipen  
     
Rayen Panday   Fenomeen (reprise)
     
Peter Pannekoek   Later was alles beter (reprise)
     
De Partizanen   Het leven an sich (reprise)
     
Michael van Peel (B)  
     
PePijn Comedyclub   seizoen 2019/2020
     
Piepschuim   Grote Woorden
     
Pieter Jouke   Gloeiende plaat (reprise)
     
Thomas Pieters  
     
Plien en Bianca   En nu dan?
     
Alex Ploeg   Ultimatum (reprise)
     
Podium Pep   try-out podium
     
Beatrice van der Poel, Thomas Verbogt  
     
Katinka Polderman   Polderman draagt een steentje bij (reprise)
     
Tania Poppe (B)  
     
Klaas Prins  
     
Purper  
     
Jorgen Raymann  
     
Yora Rienstra  
     
Henk Rijckaert (B)  
     
Alex Roeka  
     
Peter van Rooijen en band  
     
Jan Rot   O ja!
     
Rundfunk   Todesangstschrei
     
Xander De Rycke (B)   Houdt het voor bekeken
     
Xander De Rycke (B)   Bekend en bescheiden
     
Rob Scheepers  
     
Lieven Scheire (B)  
     
Danielle Schel   Patroon (reprise)
     
Els de Schepper   Heeft besloten er geen einde aan te maken (reprise)
     
Kiki Schippers   Waar
     
Pepijn Schoneveld  
     
Tineke Schouten   Highlights (reprise)
     
Owen Schumacher, Hanneke Drenth, e.a.  
     
Iwein Segers (B)  
     
Lander Severins (B)  
     
Greg Shapiro  
     
Thomas Smith (B)  
     
Ronald Snijders   Groot Succes 2 (reprise)
     
Ronald Snijders, Pieter Jouke   De Staat van Verwarring
     
Soundos  
     
Joost Spijkers + band   Spijkers II (reprise)
     
Spruijt en Opperman   Heimweeen
     
Kirsten van Teijn  
     
Riza Tisserand  
     
Anne Jan Toonstra  
     
Tryo   trio cabaretiers try-outen
     
Andries Tunru  
     
Urbanus  
     
Freddy de Vadder (B)  
     
Rob Vanoudenhoven (B)  
     
Herman van Veen  
     
Mark van de Veerdonk   Geen viking
     
Benjanmin van der Velden  
     
Remco Veldhuis   Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur (reprise)
     
Veldhuis en Kemper   Nieuw programma
     
Pieter Verelst (B)   Amai
     
Jacques Vermeire (B)  
     
Roue Verveer  
     
Vet Kindercabaret  
     
Elke Vierveijzer   Nieuw programma
     
Bert Visscher   Hij wordt vanzelf moe (reprise)
     
Vitalski  
     
Remko Vrijdag & Martine Sandifort   Voorlopig voor altijd (reprise)
     
Arie Vuyk  
     
Arie Vuyk  
     
Viggo Waas   De meestervoorspeller
     
Sanne Wallis de Vries   Kom
     
Mich Walschaerts, Ineke Nijssen  
     
Mich Walschaerts  
     
Raf Walschaerts  
     
Renee van Wegberg   List, Shaffy & Piaf (reprise)
     
Guido Weijers  
     
Micha Wertheim   Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
     
Dorine Wiersma, Mylou Frencken   Waagstukken
     
Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden  
     
Yentl en De Boer   Lacrimosa