Twee-eiig
Productie: Jörgen Raymann, Brainpower
Première: 4 februari 2015
Luxor Theater (Oude)
Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
Over deze voorstelling
In hun voorstelling ‘Tweeeiig’ gaat het over vriendschap. Maar ook over ogenschijnlijke tegenstellingen die geen tegenstellingen blijken te zijn.
Jö;rgen Raymann en rapper Brainpower in één show? Hoe dan?!
Lachend, rappend, huilend, zingend: twee rasartiesten die een passie voor het podium met elkaar delen. En nu zelfs het podium.
Allebei eenlingen. Ze weten wat het is om tegen de stroom in te zwemmen en toch verder te komen dan de rest. Eigenwijs en brutaal nemen ze elkaar - en Nederland - de maat.
Uiteraard niet te beroerd om de hand in eigen boezem te steken. Kan Jö;rgen eigenlijk wel rappen? Wat weet Brainpower van cabaret?
Muzikaal ondersteund door DJ TLM staan deze mannen garant voor een spetterende avond. Komt dat zien en bepaal zelf wie de rapste grappen maakt en wie het grappigst rapt!""Speeldata
Geen komende speeldata gevonden voor deze voorstelling.
Medewerkers
Over de voorstellingen database
Deze database bevat informatie over 12035 cabaretgerelateerde voorstellingen ("primaire voorstellingen").
Andere genres (3067 "secundaire voorstellingen") komen aan bod als er een cabaretier in meespeelt.
Daarnaast kan je zoeken op medewerkers van deze voorstellingen.
Versie: 2.5
De functionaliteit is nog in ontwikkeling.
Fouten gevonden? iets raars gezien? Mis je informatie of functionaliteit die je graag zou zien? Laat het me weten!