Toeval

Productie: Menno Nicolai

Festivalinformatie

Cameretten
Editie 2003

Première: 21 november 2003
Luxor Theater (Oude)
Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland

Onderwerp: cabaret

Over deze voorstelling

Het theaterprogramma Toeval gaat over toeval en kiezen in het leven. Menno Nicolai vertolkt zijn gedachten deels in liedjes, waarbij hij zichzelf begeleidt op piano. Zijn voorkeur gaat uit naar een Bösendorfer vleugel, omdat de warme klank van dat instrument zo goed past bij zijn warme stem. Sommige liedjes zijn serieus en gaan over verloren liefdes. Andere liedjes zijn vrolijker en gaan over verloren liefdes. Ook zijn er liedjes die niet over verloren liefdes gaan.
De verbindende teksten kunnen gerust worden aangeduid als conferences. Het zijn verhaaltjes, ontleend aan het boeiende bestaan van de verteller. Juist de verdrietigste episodes uit zijn leven werken het meest op de lachlust van het publiek.

Speeldata

Geen komende speeldata gevonden voor deze voorstelling.

Medewerkers

uitvoerend
Menno Nicolaiuitvoerend

 

Over de voorstellingen database

Deze database bevat informatie over 12035 cabaretgerelateerde voorstellingen ("primaire voorstellingen"). Andere genres (3067 "secundaire voorstellingen") komen aan bod als er een cabaretier in meespeelt. Daarnaast kan je zoeken op medewerkers van deze voorstellingen.

Versie: 2.5

De functionaliteit is nog in ontwikkeling.
Fouten gevonden? iets raars gezien? Mis je informatie of functionaliteit die je graag zou zien? Laat het me weten!