Zie ook:

- Crème Fraîche (gezelschap)

John Schleipen

Laatste nieuws
al het nieuws over John Schleipen

Links

Aanvullende informatie

Biografie

Won in 1992 met de formatie Crème Fraîche het Groninger Studenten Cabaret Festival.
Na twaalf en een half jaar was het volgens tekstschrijver en componist John Schleipen tijd om een nieuwe weg in te slaan. Vanaf september 2004 staat hij onder zijn eigen naam met een nieuw theaterprogramma én met drie andere muzikanten op de planken.

Bibliografie

TitelProducentJaarRol
auteur
Fin de siecleJohn Schleipen2000auteur

Discografie

Met Crème FraÎche
- En passant (1997)
- Alle dertien anders (2003)

Filmografie

- Koppensnellers (2006-)

Voorstellingen

TitelProducentPremièreTypeRolFestivalnaam
uitvoerend
SècCrème Fraîche22-10-1992cabaretuitvoerendGroninger Studenten Cabaret Festival
A la minuteCrème Fraîche25-11-1995cabaretuitvoerend
Crème PassionelCrème Fraîche31-01-1998cabaretuitvoerend
Fin de siècleCrème Fraîche20-12-1999cabaretuitvoerend, uitvoerend muziek
CINQCrème Fraîche29-10-2001cabaretuitvoerend, uitvoerend muziek
Déjà vuCrème Fraîche2003cabaretuitvoerend
John Schleipen is Crème Fraîche-manJohn Schleipen13-11-2004cabaretuitvoerend, uitvoerend muziek
Laatste drukJohn Schleipen17-09-2006cabaretuitvoerend
KASTJohn Schleipen16-10-2008cabaretuitvoerend
TalkFrank van Pamelen, Jan J. Pieterse, John Schleipen01-12-2018cabaretuitvoerend
auteur
A la minuteCrème Fraîche25-11-1995cabaretauteur
Crème PassionelCrème Fraîche31-01-1998cabaretauteur
Fin de siècleCrème Fraîche20-12-1999cabaretauteur
CINQCrème Fraîche29-10-2001cabaretauteur
Déjà vuCrème Fraîche2003cabaretauteur
John Schleipen is Crème Fraîche-manJohn Schleipen13-11-2004cabaretauteur
Laatste drukJohn Schleipen17-09-2006cabaretauteur
KASTJohn Schleipen16-10-2008cabaretauteur
Green Mirror HotelsHanneke Drenth, Pim Muda2025theaterauteur
regie
Déjà vuCrème Fraîche2003cabaretregie
E&A is toch voordeligerArie Koomen, Edo Brunner14-10-2011cabaretregie
Mannen van taalFrank van Pamelen, Jan J. Pieterse22-10-2011cabaretregie-adviezen
PompenArie Koomen, Edo Brunner15-01-2014cabaretregie
muziek
A la minuteCrème Fraîche25-11-1995cabaretmuziek
Crème PassionelCrème Fraîche31-01-1998cabaretmuziek
Fin de siècleCrème Fraîche20-12-1999cabaretarrangementen, muziek
CINQCrème Fraîche29-10-2001cabaretarrangementen, muziek
Déjà vuCrème Fraîche2003cabaretmuziek
John Schleipen is Crème Fraîche-manJohn Schleipen13-11-2004cabaretmuziek
Laatste drukJohn Schleipen17-09-2006cabaretmuziek
KASTJohn Schleipen16-10-2008cabaretmuziek
vormgeving
KASTJohn Schleipen16-10-2008cabaretdecorontwerp
overig
Mannen van taalFrank van Pamelen, Jan J. Pieterse22-10-2011cabaretdramaturgie

Festivalprijzen

  • Groninger Studenten Cabaret Festival (1992) - juryprijs, publieksprijs, persoonlijkheidsprijs
  •  

    Over de voorstellingen database

    Deze database bevat informatie over 12014 cabaretgerelateerde voorstellingen ("primaire voorstellingen"). Andere genres (3067 "secundaire voorstellingen") komen aan bod als er een cabaretier in meespeelt. Daarnaast kan je zoeken op medewerkers aan deze voorstellingen.

    Versie: 2.4

    De functionaliteit is nog in ontwikkeling.
    Fouten gevonden? iets raars gezien? Mis je informatie of functionaliteit die je graag zou zien? Laat het me weten!