De Ghesellen van den Spele

Aanvullende informatie

Biografie

Verschillende gezelschappen waren actief onder deze naam. Zo waren er gelijknamige onder leiding van Cor Hermus (1918-1918), Eduard Veterman (1920-1921) en Ad. Hooykaas (1939-1944). Dit laatste gezelschap bracht toneelstukken.

Tijdens de Tweede Wereldoorlog lijkt er ook nog een tweede gezelschap actief te zijn geweest met die naam, een cabaretgezelschap met als centrale figuur de acteur-zanger Jan Koopmans. Er kon daarbij geen relatie met Ad. Hooykaas worden vastgesteld.

Voorstellingen

TitelProducentPremièreTypeRol
uitvoerend
t Wordt beterDe Ghesellen van den Spele1941revueuitvoerend
MaskeradeDe Ghesellen van den Spele10-10-1943cabaret-revueuitvoerend

Verwijzingen

-De Chesellen van den Spele

 

Over de voorstellingen database

Deze database bevat informatie over 12035 cabaretgerelateerde voorstellingen ("primaire voorstellingen"). Andere genres (3067 "secundaire voorstellingen") komen aan bod als er een cabaretier in meespeelt. Daarnaast kan je zoeken op medewerkers van deze voorstellingen.

Versie: 2.5

De functionaliteit is nog in ontwikkeling.
Fouten gevonden? iets raars gezien? Mis je informatie of functionaliteit die je graag zou zien? Laat het me weten!