Richard Groenendijk gaat een rol vertolken in de reeks “De 12 van Oldenheim”, een nieuwe dramaserie van Videoland en RTL. De reeks werd bedacht en geschreven door Lex Passchier en zal vanaf 2017 te zien zijn bij Videoland.
Claudia de Breij werd met haar boek “Neem een geit” genomineerd voor de boekenprijs de Hebban Awards en dit in de categorie “Beste non-fictie”. Lezers kunnen van 1 september t.e.m. 23 september stemmen op hun favoriete boek voor deze publieksprijs. De Hebban Awards worden op 27 september uitgereikt.
–Genomineerden Hebban Awards 2016
Comedian met Marokkaanse roots Omar Ahaddaf heeft al met succes enkele comedy shows in Marokko gespeeld en zal nu voor het eerst een Marokkaans-Arabisch gesproken show in Nederland spelen. Op 10 september speelt Ahaddaf “Shouf T Shouf” in Podium Mozaiek in Amsterdam.
Meer info:
–Podium Mozaiek



